| JustLexu a întrebat:

Ce sa aleg dintre un Samsung galaxy s7 si un Huawei p 20 lite. Ma intereseaza sa ma tina ceva timp adica sa nu inceapa sa mearga sacadat sau alte chestii. Astept argumente,

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu S7, chiar daca este un telefon bun este destul de vechi cu un software invechit.De exemplu mai multe poate face un J5 2017 decat un S6 Edge laughing Intelegi? Pe cand Huawei P20 Lite este tot pe acolo cu performantele, dar este si un telefon nou aparut cu un software "la zi"

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu-ți dau argumente (sunt subiective!) iaca cifre, alege:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=8516&idPhone2=7821

| alexboss2020 a răspuns:

Huawei p20 lite!