| Iustinian_Ciornei_2000 a întrebat:

Ce sa aleg in fuctie de pret, design, performanta, camera etc dintre Allview X3 Soul, Allview X2 Xtreme si Allview P8 Energy Pro?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am un P 6 Energy. Sunt multumit de el. P8 trebuie sa fie, cred eu, exceptional!

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Telefoanele acelea sunt produse de catre compania Gionee!
Allview X2 Xtreme este gionee elife e8

| Pool77 a răspuns:

Nici una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu alegi deloc Allview. Dar na... Banii tai.

Dar apoi sa nu te vedem pe TPU cum descrii probleme. Problemele apar pe parcurs nu neaparat la prima utilizare. O spun din propria experienta pentru ca am avut Allview.