| FreshMint a întrebat:

Salut, TPU! Ce sa aleg intre Samsung Galaxy S III si Samsung Galaxy S III Mini? Imi plac amandoua, dar nu stiu pe care sa il aleg.

Răspuns Câştigător
| Mertens2000 a răspuns:

Cele doua telefoane sunt aproape la fel, uite diferentele importante: 1)Camera S3 are de 8MP iar S3 Mini de 5MP 2) Memoria folosibila 3) Marimea
Depinde si de cati bani ai, daca vrei un telefon ieftin cu performante bune iti recomand S3 Mini, iar daca vrei un telefon mai scump cu performante asemanatoare celui de mai sus, o idee mai bune poti sa iti iei S3. Sper ca ti-am fost de ajutor.

5 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Samsung Galaxi S3
Toate cele bune!

| lol5755 a răspuns:

Acum depinde si cati bani ai. Ambele sunt bune!

| vladut_4861 a răspuns:

Salut, Galaxy s3 este mai mare si mai performant fata de s3 mini, pentru o fata se potriveste mai bine s3 mini. Deci pentru un baiat se potriveste s3, parerea mea si depinde si cati bani ai. Succesc

| vik9509 a răspuns:

Desigur ca Samsung galaxy s3(i9300) dar nu mini. e cu mult mai performant s3 decit s3 mini.

| vik9509 a răspuns:

Samsung galaxy s3