| AndyPeScurt a întrebat:

ce sa aleg intre:
SAMSUNG GALAXY S5 sau LGG3 sau IPHONE 6.
Si dece?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

S5 clar, iphone 6 este o risipa de bani, se indoaie usor, interfata la galaxy s5 este mai aratoasa, s5 are ecran mai mare, este mai performant, are rezolutie mai mare la display, are 16 megapixeli pe cand iphone 6 are doar 8, camera frontala are 2.1 megapixeli in timp ce iphone 6 are doar 1.2 megapixeli, s5 poate sa filmeze in rezolutie 4k[de 4 ori mai mare ca 1080p care inseamna FULL HD], bateria tine mai mult.

| Lodroman_Adrian_Cristian_1996 a răspuns:

I-ati iphone 6 nu 6 plus pentru cca e prea mare si del scapi pe jos ii gata, s5 ii demodat si LGG3 nu-i asa de fain sau pastreazati ca mine bani pentru iphone 7 cand o sa apara

| gepeto99 a răspuns:

Depinde si ce iti ca place..parerile or sa fie impartite..inca ceva Iphone 6 nu e de tinut in buzunar, devine 4K laughing

| dwwaandrwa a răspuns:

Mai bine pui bani de oparte si iti iei iphone pentru ca celalte telefoane nu sunt chiar asa bune si performante ca iphone-ul. Si in plus daca stai sa te gandesti bine....pentru iphone sunt FOARTE multe huse de telefon
Funda?

| Marica7 a răspuns:

Recomand iphone 6! Este mult mai rezistent decat celelalte si are un procesor mai mare, mai multi G si este mai complex.