| gyffy a întrebat:

Ce sa aleg intre un Sony M4 aqua si un Sony Z3 Compact? Din punct de vedere tehnic. Procesor, camera etc. Multumesc

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Salut,
Ti-as recomanda Z3 Compact, dar fratioare, este o diferenta de 900 ron intre ele si vrei neaparat Sony? La banii aceia ti-ai putea lua un alt telefon cu mult superior, din toate punctele de vedere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi la M4 aqua dacă iei cu memoria de 8G, 4 sunt ocupați de sistem, și rămâi doar cu 4 ce se ocupă repede, iar din experiența proprie de rămâi cu 300 de mega zice că e plină. Al meu se defectase la ecran și l-am dus la reparat în garanție de 2 ori, a doua oară că nu a fost lipit la loc bine și se simțea ca un ou Kinder. Acum merge bine dar, spre deosebire de înainte de a fi reparat, cânt mă putem juca pe el continuu 2 zile fără să-l încarc, se încinge și se descarcă în juma de zi(cu gps și date). Unii se plâng de alte probleme și fiecare se contrazice. Concluzia mea e că M4 e fabricat diferit și nu ești sigur de ce scoți din cutie. De Z3 nu știu nimic.