| Nush08800 a întrebat:

Ce sa aleg intre Xiaomi 9T Pro si One Plus 6T? Stiu ca Xiaomi are Snapdragon 855si 6T are 845, dar nu stiu cum se va misca Xiaomi ul peste 1/2 ani.Imi place sa ma joc pe telefon, dar vreau sa stiu ca perfomanta o sa fie aceeasi dupa cateva luni/...1/2ani.Sau sa mai astept putin si sa iau One plus 7?

Răspuns Câştigător
| Nush08800 explică:

Eu aș merge pe a; a ceva sau aș mai sta o lună (vinerea neagră) și poate prind a80 la aceeași bani

https://www.emag.ro/......DRTCH1BBM/

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu stiu cum se va misca Xiaomi ul peste 1/2 ani" - nici ghicitoarea groenlanda nu știe!

câți bani vrei să aloci?

| Nush08800 explică (pentru sierra1):

Cam 2000 de lei, poate mai strang...dar daca nu e bun xiaomi ul ma bag pe oneplus 6t sau 7

| Nush08800 explică (pentru Nush08800):

Cree ca o sa astept, mersi de raspuns

| sierra1 a răspuns (pentru Nush08800):

Să fii iubit

| Nush08800 explică (pentru Nush08800):

Eu aș merge pe a; a ceva sau aș mai sta o lună (vinerea neagră) și poate prind a80 la aceeași bani

https://www.emag.ro/......DRTCH1BBM/