| Motroc_Gabriel_1996 a întrebat:

Ce telefoane ati alege din urmatoarele si de ce :
Sony Xperia E, Allview A5 Duo, sau Samsung Galaxy Fame Lite?
Toate costa in jur de 400 lei pe Emag.
Dau funda pentru o argumentare convingatoare.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Fame lite e bun de aruncat la tomberon. E o bataie de joc.
Xperia e avea nitel mai mult potential, pacat ca cei de la Sony si-au batut joc cu update-ul 4.1 care il face sa se miste groaznic.
A5 duo e cel mai ok din alea.
Eu totusi iti recomand http://bit.ly/1p6pmvi. Se misca bine, o sa primesca si un update de soft. Camera e destul de ok. Ecranul e maricel pentru banutii aia. Nu te speria de aplicatii. Degeaba ai aplicatii multe daca ele nu se deschid la cat de prost e hardware-ul... mai bine putin si bun.