| JockerStoica a întrebat:

Ce telefon ați alege dintre Samsung galaxy note 3 și iphone 5s?
Care credeți că e mai bun?
Care e mai bun la jocuri?
Care face poze mai bune, mai clare?
Care are display mai bun să se vadă foarte luminos și bine?
Voi pe care l-ați alege și de ce?
Argumentațivă opinia!
Fundă mare!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 3, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranţă Note 3 e mult mai bun ca iPhone5s...diferenţele sunt vizibile dacă te uiţi la specificaţii.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Iphone 5 e mai bun.
La Android nu tine bateria si se incarca greu.
Iphonul e mai bun la sistemul de operare.
La iphone 5 tine mult bateria si se incarca repede.
Iphone 5 este facut din aluminiu.
Pozele ies misto!
Jocurile, aplicatiile merg super bine!

Am iphone 5 si sunt incantat de el.

| RoxanaStan00 a răspuns:

Samsung Galaxy note 3, am si eu unul happy

| Andreeadeeabiatha a răspuns:

La aceasta intrebare pot sa-ti spun sigur Samsung Galaxy note 3. Camera are mai multi pixeli, jocurile sunt mai usor de descarcat si se deschid mai repede, Displayul este mult mai bun, dar la luminozitate este cam acelasi lucru. Eu iti recomand sa-ti iei un Note 3

| kasy93345 a răspuns:

Iphone5 s deoarece are o lunga durata de garantie fata de samsunguri