| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,ce telefon alegeti dintre:Nokia lumia 900, Nokia lumia 820 si Samsung ativ s?

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Ce intrebare e asta? Ativ S, normal!
Tu macar ai intrat pe GSMArena ca sa le compari / Nu vezi ca ATIV S Bate ambele telefoane din aproape toate punctele de vedere?
Aleg Ativ S

| charleslouboutin a răspuns:

820 si samsungul sunt la fel. Iar daca nu iti place windowsul poti sa alegi galaxy s2 pe android.

Răspuns utilizator avertizat
| Nu-l_Mai_Stiu_Eu_1998 a răspuns:

Nu imi place sa spun asta dar este Samsungul deoarece Nokia Lumia merge pe Windows Phone 7.5 Mango care este foarte bun dar unii cumparatori se plang de telefon din cauza unor probleme (nu merg jocurile, ecranul se schimba, setarile nu se salveaza etc.) mai bine nu risca Nokia e mai bun dar...mai bine i-a Samsungul! Fundabig grin