| spinteca a întrebat:

Ce telefon ati prefera intre Allview x2 soul si Samsung galaxy grand prime si de ce?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X2 Soul deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=6379&idPhone2=6708

Totuşi, DEZAVANTAJUL major este faptul că acest model NU are slot pentru SDcard de memorie externă :(

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Samsung am avut de cand eram mica si sunt foarte multumita de el. Allview sunt telefoane destul de slabute, pe cine cunosc cu Allview se plangea de el si a trecut la Samsung. laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Grand Prime pentru că e Samsung e firmă mai bună...nu-ți recomand nimic de la Allview.

| Aasdfghj a răspuns:

Samsung. Mi se pare o firma buna. Eu sunt multumita de eahappy

| NevastuicAaA a răspuns:

Eu am Allview x1 soul si sunt foarte multumit de el. Face absolut tot ce ii cer. Display-ul, camera, aspect de foarte buna calitate.
Gesturile nu merg chiar asa cum si-au propus ei...dar pe x2 am inteles ca au rezolvat problema.
Raport calitate/pret foarte bun!

Răspuns utilizator avertizat
| Lady17Girl a răspuns:

Eu asi alege Samsung deoarece are o calitate superioara si pe placa video (se vede in caliate HD) si pe alte parti componente! Eu am Samsung insa de Allwieu situ ca nu are o calitate mult prea buna! Sper ca te-am ajutat insa alegerea iti apartine!