| AdytzuFCRMA a întrebat:

ce telefon este mai bun LG G PRO 2 sau LG G2 vreau sa stiu pentru ca o sa trebuiasca sa aleg unul dintre acestea!

5 răspunsuri:
| Radu_Padurean_1997 a răspuns:

Dupa parerea mea mai bun este telefonul
Lg g PRO 2,
Are o memorie mai buna si are o camera cu mai multi pixeli dar depinde de pret pentru doritori

| Jipa95 a răspuns:

Indiscutabil, G Pro 2 este mai ok. Fata de G2 are mai multa memorie ram, un procesor mai ok, display-ul este mai mare si detine ultima versiune de android. Dintre cele 2, eu pe Pro as merge.

Bft!

| viotedy a răspuns:

Pro 2 e uau! Camere, baterie. fain.

| viotedy a răspuns (pentru viotedy):

A..si la bateria lui tine si 5-6 zile, am un pro lite cu aceiasi baterie.Depinde si cat stai pe net, oricum sta bine la autonomie.

| OnuOnulică a răspuns:

LG G Pro 2