| edyutu a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Lg G3/Galaxy S5/One m8/Iphone 5s/Sony Z3 /Z3 compact/ Galaxy Alpha? Mentionez ca voi folosi telefonul in special pe net si sa ascult muzica.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bine că n-ai mai pus vreo 10 modele =))

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

9 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Dintre cele mentionate mai sus cel mai tare ar fi S5. Il poti cumpara cu incredere, e un telefon puternic si bun din toate punctele de vedere.

| Pool77 a răspuns:

IPhone 5S. Bestial telefonul

| IceTeaaI a răspuns:

S5

| Deyutzzu25 a răspuns:

Ti-as recomanda Lg G3 deoarece este la un pret mai scazut decat S5 avand aporoape aceleas performante. Nu iti trebuie un telefon performant pentru muzica si net.

| AlissBrie a răspuns:

S5

| Cedry2k8 a răspuns:

Daca vrei design si viteza pe net ia-ti 5s
Daca vrei performanta ia-ti G3, M8.
Daca vrei calitatea video, audio ia-ti Z3, Z3 compact
Daca vrei un telefon ieftin si bun ia-ti Galaxy Alpha ori S5