| FloriniReaL a întrebat:

Ce telefon imi recomandati intre Huawei Honor 4c si Nokia Lumia 640, primul la 799 lei si al doilea la 650? Primul e Android emui 3.0 iar celalalt pe w phone?

6 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Eu am Nokia Lumia 630, nu cred ca e mare diferenta intre modele, si iti recomand celalalt telefon. :d

| FloriniReaL explică:

Multumesc, astept si alte pareri. Dar cum iti merge w10 pe el, daca il ai?

| onuticuta200312 a răspuns:

Eu iti recomand Huawei Honor 4c chiar daca este mai scump. Uneori ce este mai scump e mai bun.

| notefree a răspuns:

Lumia 640 primesti un telefon bun care va primi wp10
Apropo windows phone 10 nu s-a lansat inca

| FloriniReaL explică:

Este cineva care detine telefonul? As vrea sa aud si o parere de la un detinator

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Honor 4C deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......uru009.php

Toate cele bune!