| Search69 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 1.100 lei (11 milioane) de black friday sa fie redus la 1.100 lei. Nu vreau iphone. Multumesc dau funda.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G2 Mini, S3 Neo, LG L90, S4 Mini, Allview X2 Soul, Allview P7 Xtreme, Lenovo S850, Gigabyte GSmart Mika M2, HTC Desire 510

| sltlp a răspuns:

La banii astia nici nu iti permiti iphone...
Si e greu de ales, nu stim precis ce o sa fie de black.

| RaduTN a răspuns:

Mă gândesc la Samsung Galaxy s3.
Cred că se va ieftinii până in 11 milioane de black friday.

| Treistariustar a răspuns:

Iti recomand acest telefon care va ajunge la 11 mil de bf http://bit.ly/114qxQQ

| SweetChildOAxls a răspuns:

Samsung Galaxy S3.
Am si eu si chiar ti-l recomand.

| bistarcro a răspuns:

Samsung S3 sau S4 dar putin probabil sa ajunga la 1.100

| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Salut. Samsung galaxy s3 neo. S3 neo este versiunea inbu atatita a lui s3. Are 1, 5 gb ram, 16 gb memorie... Este telefonul perfect. Eu il am. Merg toate jocurile pe el... E super. Acum de pe el scriu. Nu vreau funda. Nu fac reclama la Samsung. E doar un sfatwinking