| Nutella89 a întrebat:

Ce telefon îmi recomandați pentru un buget de 500-700 Ron? Și de unde as putea sa îl cumpăr? Poate știți ceva oferte/reduceri. Trec pe clasa a 9-a la liceu și am nevoie de un telefon decent... Știu că bugetul e micuț dar vreau păreri și recomandări cat mai bune. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RedSkyRomania a răspuns:

Salut!
La această categorie de pret poti alege un Huawei P8 Lite sau un Galaxy J3. Sunt cele mai bine cotate telefoane între 500 si 700 lei. Dacă mai pui un pic, îți poți lua și un ASUS ZenFone 3 Max, cu 849 lei la eMag.
https://www.emag.ro/......ritydesc/c

Dacă mai ai întrebări/probleme legate de tehnologie, poți intra pe http://redskytech.weebly.com/ și vom încerca să te ajutăm.

Funda?

| Nutella89 explică (pentru RedSkyRomania):

Mulțumesc frumos! Cred că voi opta pentru Huawei P8 Lite. Le voi spune prietenilor despre site-ul vostru.

| Nutella89 explică (pentru RedSkyRomania):

Mulțumesc frumos! Le voi spune prietenilor despre site-ul vostru! Cat despre telefon, voi opta pentru Huawei P8 Lite.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti recomand sa cauti pe cel.ro, evomag sau eMAG. Cam aici le gasesti cel mai ieftin. Poti gasi acelasi telefon mai ieftin pe unul din aceste site-uri.

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 3 e mai bun ca P8 lite.

| artur17fcb a răspuns:

Asus zenfone 5 t_00f
Ram 2gb
Memorie 16 sau 32 gb
Camera 8/5 mpx
Quad-core 2.0 ghz
Ecran 5" inches
Dual