| AndreiHELPme a întrebat:

ce telefon imi recomandati sa imi cumpar? As vrea ceva pe abonament cu viteza de navigare si sa mearga bine pe jocuri. M-am uitat de un S4 la Orange insa nu mai au pe stoc pentru abonamentul pe care il vreau. Ofer funda! happy

3 răspunsuri:
| Treistariustar a răspuns:

Un note 4 ar fi bun daca te tine buzunarul http://bit.ly/1zFEBiQ

| AndyPeScurt a răspuns:

Depinde cat vrei sa dai pe el
Eu am LGG3(luat la liber) si sunt foarte multumit
Ar mai fi S5 mini
Lg g3 s
S 5-S4
G2 sau G2 mini
Sau daca vrei un telefon care a aparut asta vara si nu este foarte scump ar fi S3neo
Note 4
Iphone 5-5s-5c-6-6plus
Xperia Z2-Z1
Dar acum depinde si cat vrei sa te coste
FUNDA?

| andreirobert15 a răspuns:

Un Samsung galaxy note 3 sau un LG G3!
pentru jocuri si net iti recomand mai mult note 3!
bine asta nu inseamna ca nu poti sa ati iei si note 4 care ar costa mai mult pentru ca a aparut acum 2-3 saptamani!