| Eremia_Albert_1999 a întrebat:

Ce telefon merita? Huawei P Smart 2019 sau un Xiaomi Redmi note 6 Pro?

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Redmi Note 6 PRO.
Sut la fel de bune ca performanta, aspect si restul, DAR
P Smart 2019 vine cu cel mai criticat si chiar cel mai prost sistem de operare de pe un brand mare pe cand Xiaomi vine cu un sistem de operare care este considerat de mlti cunoscatori ca fiind cel mai bun Custom ROM

Si automat sistemul dew operare de pe Redmi note 6 PRO ii da si mai multe avantaje

| FlorinLD a răspuns:

Huawei P Smart 2019 este mult mai performat, este un model mai nou si arata mai bine din punctul meu de vedere. 3GB ajung pentru toate aplicatiile din GooglePlay.
Aici il gasesti la un pret bun https://cel.ro/c/MFBKWzZTNF0