| Andrei1499 a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda pana in 1000 lei si de ce?
Eu m-am gandit la LG optimus l7... voi ce imi propuneti?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Biuubiu a răspuns:

Pai eu iti recomand un Samsung Galaxy S Advance. De ce? Un clik aici si te convingi singur! http://www.emag.ro/......02-telefon nu te va tine asa mult. Pretul unui Galaxy S Advance este de 1200 lei dar nu cred ca 200 de lei in plus o sa iti golesca portofelul. Ps. Iti recomand sa il iei la liber.

2 răspunsuri:
| listvanb a răspuns:

Asta e decizia ta, nu ne bagam noi thinking e foarte bun si LG'ul happy daca te intereseaza eu am un Samsung corby aproape nou garantie 2 ani /facutra... la 200RON big grin

| Andrei1499 explică:

Nu multumesc... vreau ceva putin mai performant...merci de oferta si de ajutor!