| Motroc_Gabriel_1996 a întrebat:

Ce telefon pana in 400 lei este mai bun :
Sony Xperia e (400 lei), Samsung Galaxy Fame Lite (370 lei) sau
Allview A5 duo ( 370 lei )?
Dau funda pentru raspunsuri complete si pentru linkuri cu cel mai bun pret la telefon!

1 răspuns:
| edi1098 a răspuns:

De Sony nu stiu ce sa-ti zic ca nu am avut. Allviewrile sunt destul de bune dar sa stii ca trebuie sa-i cumperi huse(bla bla) ca nu sunt asa rezistente. Samsungurle dupa parerea mea sunt bune. Eu te-as sfatui mai bine cu bani sa-ti iei un telefon la mana a doua, iar daca vrei din varintele de mai sus te sfatuiesc sa-ti iei Allview doar daca esti putin mai grijuliu. P.S. Eu as mai pune 50 de lei si mi-as lua un Smasung Galaxy tred lite.