| tinuolaru1234 a întrebat:

Ce telefon recomandati sa iau?
- A8 2018 cu toate accesoriile cumparat de 3 luni din altex, are si bon (second hand)
- Huawei P20 lite sigilat (second hand)
- Huawei mate 10 lite sa-l cumpar din Altex
ps: toate 3 imi plac foarte mult. Huawei are semnal bun?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A8 daca e Samsung fugi de ele.
Celelalte 2 sunt foarte OK, merge sa instalezi orice app. Nu ca la Samsung nu-ti merg cca. 67% din apps.

| tinuolaru1234 explică (pentru anonim_4396):

Pe a8 nu merg aplicatiile sau? Samsung am avut pana acum si a fost ok, doar ca am avut cu memorie mica 16gb

| anonim_4396 a răspuns (pentru tinuolaru1234):

Vezi in recenzii, de obicei la Samsung au probleme din cauza ca ei au API-uri mai evoluate si de obicei cine dezvolta apps foloseste emulator de Android original, acela pe care-l gasesti la Google Pixel.