| AlexBoy88 a întrebat:

Ce telefon sa aleg sa imi cumpar:
Iphone 5s la mana doua de pe olx cu factura si garantie la 1500 lei sau Samsung galaxy s5 mini dar nou din magazin tot la 1500 lei.
Ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tot timpul vă recomand să vă cumpăraţi un telefon NOU, din magazin, cu Factură + Garanţie!

NU cumpăraţi second-uri de pe diverse site-uri ( sau de la diverse persoane ) că veţi avea probleme cu telefonul sad

Toate cele bune.

7 răspunsuri:
| Malyana a răspuns:

Iati iPhone 5s happy

| NONAME113 a răspuns:

Samsung galaxy S5 mini

| ƘЭлT a răspuns:

Ia-ti Samsung galaxy S5 iPhone-ul e fain doar de DESIGN... in rest ii praf asa cred eu Samsung Rullz

| 12MihaiCosmin12 a răspuns:

Samsung Galaxy S5 mini este mai bun, parerea mea.

| MskDesign a răspuns:

Eu as opta pentru s5 mini.

| AlexBoy88 explică (pentru bursuc001):

Asta am si facut. Multumesc!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru AlexBoy88):

Cu plăcere happy

Foarte BINE ai făcut!
Să-l "stăpâneşti" sănătos, să ţină cât mai mult, să meargă cât mai bine...winking

O zi frumoasă.