| Giocodimano1 a întrebat:

Ce telefon sa i au intre 1000-1500 lei?(sa fie si performant si aratos)

Răspuns Câştigător
| abcdefghijklmnopqrssttuvwyz a răspuns:

Galaxy a 7 2016 este perfect, cred că e 1700 de lei dar îl poți prinde la reduceri, este foarte bun, are procesor octa core, etc, este varianta perfectă. Dar acum este Huawei nova 4 care este exact la fel de bun dacă nu mai bun, este la reducere din 1700 e 1300, grăbește te, astea sunt cele mai bune, am căutat mult

6 răspunsuri:
| SweetTFresh a răspuns:

Salut! Samsung Galaxy A3 (2016) cu siguranta. Bafta!winking

| Giocodimano1 explică (pentru SweetTFresh):

Din cate am inteles este slabut pe partea de gaming si baterie
oricum mersi pentru raspuns

| SweetTFresh a răspuns (pentru Giocodimano1):

Cu placere, dar ce ai auzit tu sunt doar mituri. Detin acest telefon si nu mi-a facut probleme de genul pana acum. happy

| anna753 a răspuns:

IPhone 5s

| OnePiece a răspuns:

P9 lite, Xiaomi Mi Max sau Redmi Note 4, LG G Flex 2, Zenfone 3

| iulianolaru99 a răspuns:

Lg g4.E mai bun decat un Samsung s6.Mai ales la jocuri, cu toate ca s6 e mai puternic in procesor.