| sergiu995 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar? Din astea: Allview v1 viper, Samsung galaxy s2 plus, Samsung galaxy 3, s4 mini etc.

Răspuns Câştigător
| iZberg a răspuns:

Sall,cumparti un Sony Xperia S sau J sunt super tari as mai ceva ca o tableta

6 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Samsung Galaxy S3! Si eu vreau sa mi-l cumpar, are numeroase avantaje si in plus arata foarte bine, e super performant.

Răspuns utilizator avertizat
| adrili10 a răspuns:

Samsung galaxy s4 mini este cel mai nou.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Poti sa iti iei un XPERIA E

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Nu sta pe ganduri: cumpara S4 mini. Este mult mai puternic decat Galaxy S3 si arata excelent.

http://www.lumeadigitala.ro/samsung-i9190-galaxy-s4-mini

| Cristian234 a răspuns:

Sall. S3 este foarte bun. cred ca s3 si s4 mini sunt la fel de bune. Avantajul la s3 este ca ecranul este mult mai bun