| Search69 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpara pana in 1.100 ron (11 milioane). Ma intereseaza procesorul, androidul, bateria, camera. (de preferabil si un link al telefonului).

4 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Nexus 5, costa ceva mai mult, dar daca l-ai dupa Amazon nu ajungi la mai mult de 12 milioane. Daca vrei si o experienta Android adevarata, Nexus e cel mai bun telefon.

| TwiSt1997 a răspuns:

Huawei Honor 3x, e 12mil. la eMAG, la performanta e cat un galaxy s4.

| Minge707 a răspuns:

One plus One costa 16 milione la liber si are specificatii de Samsung galaxy S5. Daca mai pui 5 milione iti iei cel mai bun telefon din lume la ora actuala.

| eneasca a răspuns:

Nu stiu ce crezi tu... dar eu ti-as propune un Samsung Galaxy Trend Plus e foarte foarte frumos, bun. Are android bun. Functioneaza simplu. E un telefon si ieftin si bun. Ceea ce rar gasestiwinking nu costa decat 6 milioane (la liber).dar daca tu vrei telefon mai scump... e treaba ta. Alegerea ta. Apropo! Camera este de 5 megapixeli. Face poze profesionale. Este dual core. Este un telefon bun... crede-ma! happy