| suntdestept a întrebat:

ce telefon sa-mi cumpar? Samsung galaxy s5 sau Allview v1 viper s?
dau funda.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6033&idPhone2=6193

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

One plus one, le intrece pe ambele si nu conteaza firma, la LG, Sony si HTC gasesti telefoane ff bune.

| imaqtpie a răspuns:

S5 dintre cele doua. Care este bugetul? Poate poate exista un smartphone mai bun...

| NickPop a răspuns:

Allview v1 viper s este mult mai prietenos daca imi permiti aceasta descriere decat un s5. Am avut un Allview v1 viper s pe mână si este superb.