| Davidovski a întrebat:

Salut TPU! Ce telefon Samsung recomandati la un pret de maxim 1000 lei, care sa fie bun si sa tina la cat mai multi ani (ca asa e romanul, tine de ceva pana nu mai e bun nici de aruncat)
Ma gandeam la un Galaxy A23 5G, astept recomandari comparative cu modelul acesta, va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

E posibil sa gasesti un Poco x4 GT la banii aceia. Desi are ecran lcd, are o performanta f buna

| Davidovski explică (pentru carevaescu):

Prefer Samsung pentru securitatea marita

| carevaescu a răspuns (pentru Davidovski):

Inteleg. Dar in lumea android, securitatea la un nivel acceptabil nu e ceva usor de dobandit. Daca vrei mai multe info, cu drag.

| 120bulevard a răspuns:

Redmi Note 11 si n-o sa ai treaba pe viitor. Fugi de entry-levelurile de la Samsung ca o sa ai draci mari cu ele

| Fantaspirit a răspuns:

Samsung s10 plus, sau Samsung A53, daca vrei noi îți poți lua A23, sau Xiaomi Redmi note 11.