| DeadlyJunkie a întrebat:

ce ziceti ii bun telefonul ALLVIEW A4duo si merge aplicatiile gen subway surfers, hill climb racing, temple run.

4 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Pai,are android 4.1 deci aplicatiile alea sigur sunt compatibile.Insa e o problema cam mare...pe site-ul la care m-am uitat la specificatii zicea ca are 512 mb memorie interna.No,cu memoria asta poti sa-ti descarci niste jocuri obisnuite, pe care oricine le poate lua.Insa cel mai enervant lucru la site-urile astea e ca nu iti spune cat din memorie iti ocopa sistemul.Si am citit un review ca sistemul ocupa aproape toate memoria.Iti raman aproximativ 75 mb liberi.Cred ca numai alea 2 jocuri le poti instala.sorry

Răspuns utilizator avertizat
| Shorty_Paul_1974 a răspuns:

Cred ca este un telefon destul de bun si da merg aplicatiile spuse de tine. Sper ca te-am ajutat. O seara cat mai buna!winking

| Aadina25 a răspuns:

Am si eu, merg aplicatiile spuse de tine, dar dupa 2 saptamani nu se mai incarca, nu stiu de ce pentru ca am avut foarte mare grija de el. In rest telefonul e superhappy