| Enache_Abby_1992 a întrebat:

cei care au HTC DESIRE X, pe 15 februarie a intrat in vigoare noul meu abonament la Orange, cu internet pe mobil....si acum nu stiu cum sa conectez internetul mobil, am dat la setari, si am dat on la retea mobila, dar nu stiu ce configurari sa fac pentru a merge. ma puteti ajuta? FUNDAbig grin

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Http://www.orange.ro/setari-telefoane/ Daca nu te descurci, suna-i pe cei de la Orange si cerele sa iti trimita un mesaj de configurare, te vor ajuta cu siguranta.

O seara buna!

| MitroKta a răspuns:

Trebuie sa iti trimita ei un mesaj de configurare, daca ai optiune cu net pe mobil. Poate ai primit mesajul dar nu l-ai observat. il cauti la inbox si trebuie sa il slavezi. Daca nu intri pe Orange si cauti configurarile pentru internet.