| AlexAlexutzu2002 a întrebat:

cine îmi poate spune cum pot recolora un iPhone 7 plus jet black mi-a apărut niște puncte albe.
Rog seriozitate plss

8 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Unde ti-au aparut punctele respective? Pe carcasa, pe ecran?

| MaryMaria333 a răspuns:

Salut. Sunt micute punctele? Poti cu varful de la marker sau o carioca neagra care se aseamana cu nuanta telefonului.

| AlexAlexutzu2002 explică (pentru MaryMaria333):

Da, sunt micuțe
O sa încerc și dacă merge bine o sa Primești fundița

| MaryMaria333 a răspuns:

Na i'ai dat de capat pana la urma? Siii am uitat sa te intreb, tu ai folie pe el?

| AlexAlexutzu2002 explică (pentru MaryMaria333):

Nu am nici o folie, pe carcasa este problema dacă nu ai înțeles corect

| MaryMaria333 a răspuns (pentru AlexAlexutzu2002):

2 variante: ori incerci cu ce am zis ori ai mai putea sa iti pui o invelitoare sa nu se mai vada.