| edy45svmag a întrebat:

Cineva care vinde Samsung s4 impecabil (accept si unele zgarieturi pe rama)la mana a doua? Vreau sa fie maxim 500 lei. Daca e cineva spunetisi mai vb mai multe detalii in privat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

TPU nu este site de vinzari/cumpărari, doar Olx, Okazii.ro, la jumate astea sunt siteuri pe care poti vid sau cumpăra telefoane si nu numai.

| Anonimaa27 a răspuns:

Hmmm nu cred ca iti va da cineva un telefon S4 la doar 500 de lei. In orice caz, bafta!