| ZXYU a întrebat:

Cred ca am telefonul stramb.
La vedere asa pare.
Dar sa nu radeti de ca va spun acum, am pus si bolobocul pe el si zice ca e drept dar la vedere nu este.
Ma cam jeneaza chestia asta.

Ps:am iphone xr.
O fi de la husa?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este de la ochii tăi. Iti recomand un oftalmolog.

| Bizon95 a răspuns:

Am mai auzit ca iPhoanele se pot stramba, insa era la iPhone 6 plus, nu la xr, insa presupun ca e aceeasi Marie cu alta palarie

incearca sa iei o husa cu protectie mecanica cum ar fi alea produse de UAG (Urban Armor Gear)

| Ineys a răspuns:

Eu zic sa-l pui pe nicovala si sa-l indrepti pana esti multumit. Nu ai nimic de pierdut.

| Sonia822 a răspuns:

Poate i s-a umflat beteria? Scoate-i capacul in spate si verifica.

| TheGentleman a răspuns:

Poate nu vezi bine. Mergi la oftalmologie. Dacă instrumentele de măsurat spun că-i drept, apăi drept îi!

| Demidol a răspuns:

Este stramb cand il pui pe... masă?
Fii serios! Daca merge bine, poate fi si sifonat.

Răspuns utilizator avertizat