| LaVerd3 a întrebat:

Salut TPU,cu ce te ajută versiunea android, adică dacă eu am v 4.4.4 şi o fac de 5.0 (că am văzut că-i pot da un update sau ceva de genu') cu ce mă ajută? Merge mai rapid, se vede mai bine sau ce?

Răspuns Câştigător
| xToToShelx a răspuns:

Sunt pur si simplu update-uri la software. Sunt featuring-uri noi. Chestii care arata diferit, unele programe pot merge mai rapid. Depinde foarte mult si de telefonul tau ca, chiar daca ti-a aparut la notificare, poate sa ti se miste mai incet decat mai repede.

| LaVerd3 explică (pentru xToToShelx):

Deci e un altfel de designd, de temă ceva?

| xToToShelx a răspuns (pentru LaVerd3):

Da, daca imi aduc aminte bine. Update-ul asta iti schimba de exemplu culoarea la bara aia de sus unde iti activezi sunetul, opresti/pornesti netu' etc si multe altele. Am auzit ca e un update ok. Ce telefon ai?