| baldabaclost a întrebat:

cum fac de pe telefon sa-mi arate alte emoticoane in afara de inima obisnuita o inima albastra sau galbena, etc.In loc de pupicul obisnuit un altfel de pupic,buchete de flori, inimi duble, chestii de astea?

4 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

Îi Scoti bateria, sufli ușor in circuite, apoi îl Pornesti si intri in setatari si te duci la revenire la Setarile din fabrica.

| baldabaclost explică (pentru TaviComplicat):

Esti tare amuzant! bate-ti joc de altcineva nu de mine!

| TaviComplicat a răspuns (pentru baldabaclost):

Deja am făcut si astawinking

| Radu_Georgiana_2000 a răspuns:

Buna! Pai de obicei iti apar doar daca ai un telefon mai performant, nu trebuie decat sa dai pe chat in colt si ar trebui sa iti apara! Sper ca te-am ajutat!