| Atat_Gaby_1997 a întrebat:

Cum pot face actualizarea la android la un Samsung Galaxy s4 i9505. Daca nu mi.a aparut pana acuma actualizare?

1 răspuns:
| John_John_1995 a răspuns:

Salut, la noi in tara actualizarile depind mult de operatorii de la care ti-ai cumparat telefonul, in general cele cumparate la liber, " neverlock " sunt cele care primesc cel mai repede actualizare. Ce poti face este sa iti faci manual, insa risti sa pierzi garantia de la magazinul de unde ai cumparat telefonul, te pot ajuta persoanele autorizate de la un service si eventual sa iti dea ei o garantie, bafta!