| eusebiu27 a întrebat:

Salut TPU, cum pot face sa fiu conectat pe doua conturi de whatsapp pe iphone?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Unul în aplicație și unul prin browser.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
• Pasul 1
Deschide App Store pe iPhone si descarca WhatsApp Business. Nu trebuie sa dezinstalezi WhatsApp.ul simplu.
• Pasul 2
Deschide WhatsApp Business si da.i click pe "De acord si continuati" pentru a accepta termenii si conditiile si a putea continua procesul de inregistrare.
• Pasul 3
Introdu numarul tau de telefon mobil si asteapta codul OTP prin mesaj text sau apel.
• Pasul 4
Continua cu procesul de inregistrare, introducand numele tau de utilizator pe care ti.l doresti, configurand o fotografie de profil, daca doresti, si alegand tipul companiei tale (Cred ca poti sa treci peste. In orice caz, nu conteaza ce alegi).
Apasa "urmatorul" cand ai terminat si contul WattsApp este gata.

In cazul in care nu te descurci, poti urmari acest tutorial:
https://youtu.be/XVb1GMT7Wk0

Multa bafta!

| Zuzu1991 a răspuns:

Iti trebuie 2 nr de tel
si, daca ai "Secure Folder", in ala poti pune aceeasi aplicatie cu alt nr de tel

| Roncea_Oana_1980 a răspuns:

Cum ma pot loga pe TPU?
Am întrat mai demult aici, am pagina insa nu știu dacă m-am logat cu adresa de e-mail și parola sau m-am logat prin intermediul platformei de socializare Facebook.
Va mulțumesc.

O zi buna!