| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot recupera fișiere șterse(muzică) de pe telefonul mobil(cu sistem de operare Android)? Dau fundiță!

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Descarci un program numit recuva pe pc, conectezi telefonul la pc prin USB si folosesti aplicatia pentru patita telefonului ( cum sunt C, D, alegi sa caute in Telefon) si selectezi ce vrei sa gaseasca mp3, mp4, avi, ppt, doc

| PumaTigruta a răspuns:

Salut,incearca EaseUS MobiSaver, o descarci din magazin play sau appstore!

| anonim_4396 explică (pentru PumaTigruta):

Bună. Am instalat această aplicație. Totul a mers bine până când a trebuit să utilizez aplicația KingoRoot(ceruta de EaseUS MobiSaver) care nu a mers în niciun fel. M-am oprit acolo.

Tu ai fost în această situație? Cum ai rezolvat problema? Ti-au mers aplicațiile?