| iintunericul a întrebat:

Cum sa aflu parola de la wi-fi?
Prind wi-fi in clasa dar e parolat. Cu ce program sa aflu parola sa ma conectez.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mai bine sa ai tu wi-fi in casa, sa nu depinzi de internet de la altu.
Cumpara un router wi-fi si cheama pe cineva sa iti seteze routeru, si sa iti puna parola.

Ce zici ma?
Nu te costa mult un router de wi-fi.
La ce firma de net esti?

| iintunericul explică (pentru anonim_4396):

RDS!
Ce router imi recomanzi? viteza netului e foarte slaba aici, un router bun!

| anonim_4396 a răspuns (pentru iintunericul):

Bun!
RDS am si eu,aici vorba nu este de router,merge la telefon nu ai cum sa prinzi viteza foarte mare,adica iti merge chiar si daca ai internet slab la calculator,pe telefon o sa ai internet puternic, pe calculator ai internet slab pentru. ca iti consuma resurse multe:jocurile, programele, etc.

Mai ales cred ca ai internet slab din cauza calculatorului, poate il ai plin cu jocuri sau programe, sau poate ai virusii in el de merge greu.
Mai bine iti reinstalezi windowsul si ai sa vezi ca o sa mearga bine netul.

Ce sa mai zic?
-Succes!

Mama zici ca sunt expert in tehnologie laughing rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru iintunericul):

Eu am un router D-link Dir 600, si pot sa zic ca este foarte bun.
Uite aici cum arata!
http://s1.emagst.ro/products/1/984/media/DIR-600-f1.jpg

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista program pentru asa ceva. Daca este wi-fi scolii intereseaza-te printre colegi.

| darrio2007 a răspuns:

Poate stie cineva parola.Dar poate fi si de prin vecini.