| Ikuskizunatu a întrebat:

daca am abonament la Vodafone, are ceva daca dau reset la telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nicio legătura resetarea telefonului cu abonamentul. Sa ai grija in schimb sa-ti salvezi contactele pe cartela SIM. Baftă!

| Ikuskizunatu explică (pentru anonim_4396):

Cum pot salva contactele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ikuskizunatu):

Intri la contacte, le bifezi pe toate si o sa iti apara mutare/exploatare pe card sim si dai acolo

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-i reset fără emoții.

Contactele le salvezi: contacte/meniu/partajare/ alegi cum și gata

| Aasdfghj a răspuns:

Ce legatura sa aiba? Poti sa dai resetare de cate ori vrei tu! Doar revine la setarile din fabrica, nu se schimba nimic altceva la telefon.

| BroascaCuElice a răspuns:

Poti da reset