| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU! Daca am bifat livrare sâmbăta și astăzi au trimis coletul prin fan Courier va veni Maine?
Dau Funda!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Luni il primesti

| dullcat a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Fan courier livreaza si sambata.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru dullcat):

Da, livreaza si simbata cu conditia ca cel care a expediat coletul sa o faca pana in ora 12, daca el după ora 14 a pus coletul atunci cei de la fan curier o sa il aduca luni.

| Anonimulnegru explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am vb cu cei de acolo și au spus că nu vine după un singur colet, fan Courier a venit la ora 16 după toate

| Anonimulnegru explică (pentru CristiDinBucuresti):

Uite Cristi ca l-am primit azi, a zis cel de la fan courier ca a venit azi ca scria pe colet livrare sâmbătă, dacă nu, nu venea

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anonimulnegru):

Bravo, ma bucur

| Anonimulnegru explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersii

| dullcat a răspuns:

Cel mai probabil da.Eu stiu ca primesti si un cod de tracking al coletului, sa vezi unde se afla. In orice caz, vei primi un mesaj in dimineata zilei cu livrarea.

https://www.fancourier.ro/livrare-sambata/

| Anonimulnegru explică (pentru dullcat):

Daca am bifat livrare sâmbăta atunci va veni