| Sabo_Alexandru_Robert_1993 a întrebat:

Daca as cumpara un telefon iphone 5s sau 5 c...si as sterge contul
iCloud, si as reseta general telefonul, toate datele find my iphone ..si la aprindere nu imi fac cont icloud pot trece de acel pas?. as putea folosi telefonul? si daca as avea probleme?
CEL MAI BUN RASPUNS (FUNDA)winking

Răspuns Câştigător
| kossmynet a răspuns:

Daca nu stii parola de i-cloud nu poti sterge contul. daca stii parola si stergi i-cloud, atunci poti folosi iphone fara cont de i-cloud fara nici o grija, dar repet, daca nu stii parola de i-cloud poti sa vinzi telefonul pentru a-i fi folosita carcasawinking

| Sabo_Alexandru_Robert_1993 explică (pentru kossmynet):

Ce spui de asta..eu nu pot face asta :))? https://www.youtube.com/watch?v=3uNSOLQm890

| kossmynet a răspuns (pentru Sabo_Alexandru_Robert_1993):

Am incercat eu acum pe telefonul meu.Nu functioneaza frate, nu poti sterge I-cloud.

| Sabo_Alexandru_Robert_1993 explică (pentru kossmynet):

Deci e vrajeala.:( ma gandeam eu si de programele alea ce spui http://www.icloud-unlocker.com/?

| kossmynet a răspuns (pentru Sabo_Alexandru_Robert_1993):

Incearca tu sa downloadezi ce mi-ai dat in ultimul link si te vei convinge ca e abureala, doar reclame idioate