| mirel12314 a întrebat:

Daca imi cumpar husa originala Samsung pentru a9 2018 si folie de sticla de 2 mm pot tine si folia si husa in acelasi timp? Adica daca poate sa stea husa si cu folie, am mai avut problema asta la s7 edge.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă husa e slim, nu prea merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica te referi ca husa sa nu ridice folia de pe ecran?

| mirel12314 explică (pentru anonim_4396):

Da la asta ma refer as vrea husa originala de la Samsung flip cover book sau cv de genu

| mirel12314 explică (pentru anonim_4396):

Deci ridica folia de pe ecran sau nu?

| margaritmarius3 a răspuns:

Daca iei husa 360 trebuie folie speciala, daca iei husa cum ai spus tu "book" nu are treaba, merge orice fel de folie, cu conditia de a fi folie pentru telefonul respectiv, la s7 ai avut problema pentru ca are ecran curbat

| mirel12314 explică (pentru margaritmarius3):

Deci e husa book flip cover de a9 si folie sticla 2mm de a9 nu imi scoate folia afara husa?

| margaritmarius3 a răspuns (pentru mirel12314):

Nu, la s7 nu a fost husa de vină ci ecranul curbat, husa nu atinge folia