| Omul96 a întrebat:

daca imi cumpar un LG G2 cat timp credeti ca va face fata la aplicatiile si jocurile care vor aparea.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. Eu iti spun ca inca 1 an iti va rula orice joc si orice aplicatia fara frame-drop-uri. Si are deja un an vechime, adica iti dai seama de calitatea acestui telefon happy
O sa il poti tine 2 ani fara probleme. Dupa 2 ani o sa isi arate clar varsta, dar in rest esti asigurat

Succes happy

1 răspuns:
| melissa a răspuns:

Eu zic ca va tine destul de mult timp. Dar trebuie sa ai grija sa nu fie jocuri virusate sau ceva de genuwinking