| baldabaclost a întrebat:

Daca imi dau "Software Update" la telefon pierd tot din telefon? inclusiv si pozele?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu pierzi nimic. insa e bine ca telefonul sa aiba net de la un router in momentul acela si ideal e totusi sa ai o copie a arhivelor din telefon. in concret am vazut un iphone ce s-a actualizat a avut o eroare si a pierdut totul. spun asta pentru ca eu am recuperat dupa aceea fotografiile si numerele de telefon. deci in teorie nu se pierde nimic. insa inainte de a pati ceva e mai bine sa ai o copie de siguranta.

| LTAA a răspuns:

Nu se stie, astfel ca cel mai bine creezi un Back-Up inainte de actualizare.

Răspuns utilizator avertizat
| Everestcompany a răspuns:

La actualizarea soft-ului nu pierzi date. In schimb, daca vei reveni la setarile din fabrica, da, vei pierde date.