| TheHeineken a întrebat:

daca inchid abonamentul la Orange dupa 2 ani pierd punctele acumulate?

Răspuns Câştigător
| andulicious a răspuns:

Nu merge sa le folosesti si dupa sa inchizi abonamentu' asa am vrut sa fac si eu dar nu poti sa inchizi abonamentu' decat atunci cand expira. Adica din 2 in 2 ani sau din an in an! Si da, pierzi toate punctele big grin funda?

2 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Da, le pierzi. eu sic sa le folosesti cumva si apoi sa inchizi abonamentu.

| andulicious a răspuns (pentru kitten95):

Nu merge sa le folosesti si dupa sa inchizi abonamentu' asa am vrut sa fac si eu dar nu poti sa inchizi abonamentu' decat atunci cand expira. Adica din 2 in 2 ani sau din an in an! Si da, pierzi toate punctele big grin funda?

| razvan1717 a răspuns:

Da