| dani172 a întrebat:

Daca vreau sa downloadez un aps sau joc de pe magazin play si folosesc wifi trebuie sa mai platesc aplicatia? Conteaza daca telefonul nu este luat de unde am abonament de telefon?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu are legatura una cu alta. Aplicatiile pe Google PLay sunt gratuite sau nu. Atat! Ca iei prin transfer de date sau WiFi nu conteaza. Atata doar ca la unii provaideri daca depasesti cantitatea de date alocata platesti in plus. Ca telefonul este la abonament sau la liber iarasi nu conteaza.

1 răspuns:
| FlooPp a răspuns:

Nu, nu platesti nimic si nu, nu conteaza unde ai abonament la telefon.