| alexfcvaslui a întrebat:

Dati-mi pareri daca sa-mi cumpar telefonul Vodafone smart 2 eu zic ca e bun imi place are wifi magazin play si e ieftin merita sa-l cumpar? cel mai bun raspuns si detaliat primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

Da merita, tot ce l-ar putea face mai bun ar fi fost 1gb ram, dar pentru cat costa este foarte bun. dar daca nu ai avut un smart phone andorid pana acum, fa-ti ""temele"" inainte sa il cumperi

2 răspunsuri:
| vibemaxx a răspuns:

Da merita e destul de bun, dar bateria tine putin(1zi-2)

| MaxKiller911 a răspuns:

Eu ti-l recomand deoarece are si android, procesor destul de bun, camera destul de buna si plus ca are 512 mb ram