| Sports a întrebat:

Salut TPU,dau fundita urgent!
Mi-am luat de curand un Samsung galaxy s advance, am pe el android 2.3.6 si de cateva zile imi apare in bara de sus update software; ce trebuie facut; ce se intampla daca accept acolo terenii si conditiile, trec la o versiune mai noua de android?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Da, dacă accepţi îţi face update la soft.

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Îţi face update OFICIAL, direct la Android 4.1 Jelly Bean şi NU pierzi garanţia deoarece NU "umblii" în telefon, update-ul fiind obţinut pe cale legală!

Vezi articolul de la linkul :
http://nvonews.com/......ng-no-ics/

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi că NU ţi-am putut răspunde în "privat" deoarece ai setat să primeşti mesaje DOAR de la prietenii tăi!

Îmi afişează următoarea înştiinţare :
"Acest utilizator accepta mesaje doar de la prietenii lui!"