| slv30 a întrebat:

dc nu imi merge bluetooth-ul pe iphone? dau acolo si de pe alt telefon mi-l gaseste si cand dau sa trimit spune "deconectat".

14 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Bluetooth-ul merge numai în schimbul de fişiere cu un alt Iphone.
Nu poţi trasfera ceva de pe un Iphone pe un Samsung de exemplu, nici invers.
Acesta este cred că cel mai mare dezavantaj la Iphone.
Pa-pa.

| slv30 explică (pentru Hydrangeaceae):

Dar daca transfer in pc cu cablul de date are ceva? ca am auzit ca un baiat si-a stricat iphone-ul

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru slv30):

Nu, nu are nimic.
Probabil băiatul acela nu l-a folosit corect.
Dacă telefoanele s-ar strica, atunci pentru ce ar mai fi cablul de date?!

| slv30 explică (pentru Hydrangeaceae):

Multumesc

| davidtm a răspuns:

Iphone nu are bluetooth.

| slv30 explică (pentru davidtm):

Tu ai iphone?

| davidtm a răspuns (pentru slv30):

Am avut 4 bucati de iphone 3gs.
si o bucata de iphone 4.
si nu o mers pe niciunu.
si erau originale.

| blaablaablaaa a răspuns:

Iphone-urile nu au bluetooth, daca doresti sa trimiti ceva pe alt telefon incearca de pe whatsapp.
Succes.

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Tote iPhone-urile au bluethooth atunci e stricat mergi cu el la un centru de reparatii si spune problema bluethooth se poate repara si da TOATE iPHONE CHIAR AU BLUETHOOTH uite:http://www.telportal.ro/telefon-Apple_iPhone%204.htm si:http://www.telportal.ro/telefon-Apple_iPhone.htm dar si:http://www.telportal.ro/telefon-Apple_iPhone%205.htm.Funda?

| davidtm a răspuns (pentru costyflamebossulbossilor34):

Bossul Bosilor, nu are niciun iphone bluetooth

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru davidtm):

Tea-i uitat peste linkurile alea doua?

| slv30 explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Ok eu am cautat la settings apoi la generak si mi-a dat bluethoot am dat acolo si ap pu ON apoi mi-a gasit teleonul celalalt. am dat de pe celalalt o poza sa trimit si mi-a dat deconectat. si mai am o itrebare unde dau la o poza sa trimit pentru ca, cand dau pe o poza tau acolo la optiuni si nu imi da bluethoot imi da doar email photo, mms si altele cum dau si unde dau?

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru slv30):

Am uitat sa-ti spun ca MERGE sa trasnferi prin bluethooth doar de pe iPhone pe iPhone ca sa trasnferi spre alt telefon.Asa ca si bloototh poti sa trasnferi dar doar de la iphone la iphone.crying

| D4NiEl a răspuns:

Ai incercat la setari. Poate esti pe ascuns sau invizibil.