| Buhus_Vlad_1995 a întrebat:

De aproape o luna mi-am cumparat un iphone 5 codat pe vdf. Telefonul merge perfect si arata la fel. Singura problema este bateria! Am inchis tot ce ar putea consuma adica wi-fi, 3g absolut tot. Am fost la service i-am schimbat bateria, nici o diferenta. In 6 ore bateria si duce chiar daca il folosesc chiar daca nu. cei de la servie mi-au spus ca nu pot sa isi dea seama de problema.

1 răspuns:
| MasterMirror a răspuns:

Inlocuieste cadavrul cu un Acer liquid s2, rupe stilu'. Pace!