| BJK1903 a întrebat:

de azi dimineata imi apare la telefon Samsung Galaxy S5 ceva de "Trimitere raport" si dupa aceea imi da
"Au fost colectate jurnale privind erorile de actualizare software(0, 17MO). Acestea vor fi incarcate pe server. The device will attempt to connect to any available WLAN."
Notificare: Acesta va ajusta Samsung sa imbunatateasca procesul de actualizare software si va poate ajuta in cele din urma sa actualizati corect dispozitivul. Veti putea sa utilizati dispozitivul in timp ce se trimite raportul "

Vreau un raspuns sigur, inseamna ca isi face update la aplicatii? Sau ce?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu stiu daca o sa primesti un raspuns sigur deoarece nu suntem de la Samsung.
Nu este un topic sau un sistem daca apare aia, fa aia.
Dupa cate imi dau eu seama ti-a fost descarcat ceva update doar 0.17 MB
s-a intamplat ceva si s-a oprit. Si te anunta daca vrei sa trimiti raport din cauza ca s-a oprit. Nu isi mai face. Dai tu singur la actualizare daca ai update-uri. Daca nu dispare acea atentionare cu trimitere raport. un reset general simplu si usor scapi de ea. Bafta.

| BJK1903 explică (pentru FlorinCiokan):

Am inteles, azi am dat un reset. Si poate de aceea imi apare, sau nu stiu. Eu am actualizat tot ce aveam pe telefon. Imi apare doar la VIBER actualizarea sau la Chrome. In rest e ok. Mersi de raspuns,

| BJK1903 explică (pentru FlorinCiokan):

Am rezolvat, am mai dau un reset si acum merge perfect. Mersi inca o data happy

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Stai linistit happy Placerea e a mea happy

| BJK1903 explică:

Mai astept raspunsuri, cine stie ce inseamna ce am scris mai sus. Sa lase mesaj. Multumesc